Atgal

Savaitgalis ant kojų

Eiti, bėgti ar galbūt Vilnių apvažiuoti dviračiu – savaitgalis ant kojų skirtas visiems, norintiems miestą patirti aktyviai! Kai tiek daug veiklų, laiko prisėsti atrasite tik, kai skrandis ims siųsti pirmuosius alkio signalus. Iki tol aktyvaus laisvalaikio entuziastai laiką galės leisti vandens ir pramogų parkuose, bėgimo ar dviračių maratonuose bei įvairaus kilometražo maršrutuose po miestą.

Lukiškės 2.0

Lukiškių skg. 6

Norisi kiek neįprastų pasivaikščiojimų? Užsukite į buvusį Lukiškių kalėjimą – į dieninį arba, jei mėgstate aštresnius potyrius, į naktinį turą po buvusio kalėjimo patalpas.

Paupys

Aukštaičių g.

Sparčiu ar lėtesniu tempu, važiuodami dviračiu ar eidami pėsčiomis palei Vilnią – vis tiek atsidursite Paupyje. Naujasis Vilniaus rajonas – smagi kasdienių aktyvių veiklų vieta.

100 km takas

Apibėgti, apeiti arba apvažiuoti dviračiu galite visą Vilnių! Tereikia įveikti puikiai pažymėtą 100 km trasą. Atrasite tokias Vilniaus vietas, kurių įprastai nepamatytumėte.

Baltojo tilto pramogų erdvė

Upės g. 9

Net ir šiltomis vasaros naktimis krepšinio, tinklinio ar riedutininkų aikštelėse prie Baltojo tilto apstu žmonių. Kitaip tariant, jei kamuolio neturite, bet pamėtyti į krepšį norisi, į šią pramogų erdvę verta tiesiog nueiti, o čia, tikėtina, atsiras ir krepšinio kamuolys.

Naktiniai turai irklentėmis Neries upe

Naktinių Vilniaus šviesų atspindį upėje matyti galite dar iš arčiau. Kaip? Plaukdami irklentėmis! Toks pasiplaukiojimas – unikali galimybė pasigrožėti kitokiu miesto veidu.

UNO nuotykių parkas

Lizdeikos g.

Karstymasis po medžius turbūt ne vienam primena vaikystę, o į ją grįžti visai nesudėtinga užsukus į „UNO parką“! Visgi tenka pabrėžti – karstymasis po kai kuriuos medžius gali pareikalauti visai ne vaikiškų jėgų.

Belmonto nuotykių parkas

Belmonto g. 17

Karabinas šen, karabinas ten – ir medžiais karstytis neįtikimai smagu. „Belmonto nuotykių parkas“ pasiruošęs suteikti ne tik aktyvią, bet ir įdomią laipiojimo medžiais pramogą.

Vichy vandens parkas

Ozo g. 14C

Jei aktyviai leisdami laiką nemėgstate suprakaituoti – rinkitės plaukimą. „Vichy“ vandens parke jūsų kūnu tekės ne prakaito, o vandens lašai.

Kalnų dviračių turai

Turas aplink Vilnių kalnų dviračiais – ne tik šauni treniruotė gamtoje, bet ir galimybė pasigrožėti nuostabiais Vilniaus parkais ir miškais! Prisidėti prie turo galite net ir neturėdami dviračio – ekskursijai jis bus suteiktas nemokamai!

Vandens pramogos

Baidarės yra viena iš aktyvių pramogų, dėl kurios vasaros laukia ne vienas. Vilniuje galite rinktis plačiąją Nerį arba srauniąją Vilnią.

Vingio parkas

M. K. Čiurlionio g. 100

Viena iš pagrindinių krypčių norint aktyviai praleisti laiką – žymusis Vingio parkas. Čia rasite itin daug pramogų, prie kurių galėsite prisijungti arba susiorganizuoti patys.

VU botanikos sodas Kairėnuose

Kairėnų g. 43

Kairėnų sode laukia ne tik įprasti pasivaikščiojimai, bet ir žingsniavimas basomis „Basakojų take“. Teigiama, kad vaikštant basomis įvairiais paviršiais gerinama kraujotaka, aktyvinama medžiagų apykaita, stiprinama imuninė sistema.

Pavilnys

Net ir ne kiekvienas vilnietis yra atradęs Pavilnio teritoriją. Bevaikščiodami ar važinėdamiesi dviračiu atraskite šią modernią miesto-sodo tipo gyvenvietę, kurią kuriant siekta suderinti miesto ir kaimo pranašumus.

Kardio©Takas

Pėsčiomis su šiaurietiškomis lazdomis rankose ar bėgdami įveikite 2,86 km taką, vingiuojantį stačiomis Kreivosios pilies ir Kreivojo miesto įkalnėmis bei nuokalnėmis. Šis maršrutas leis ne tik išsikrauti, bet ir pailsėti.

Kartingai

Plytinės g. 27, Dariaus ir Girėno g. 2, Parodų g. 1

Pasiruošt, dėmesio, startas! Mėgstantiems greitį, adrenaliną ir lenktyniavimą su draugu siūlome Vilniuje išbandyti bet kurią iš esančių kartingo trasų.

The Urban Garden

J. Basanavičiaus g. 3

Pačiame miesto centre įsikūrusiame miesto sode gausu įvairių gėrybių. Vaisiai, uogos ir kiti natūralūs saldėsiai čia nugula į glotnučius, organizmui suteikiančius daug naudingų medžiagų!

Radharanė

Gedimino pr. 32, Ozo g. 18

Vasarą savo lėkštėse norisi augalingo ir spalvingo maisto, ypač po aktyvios dienos. Vegetarinio maisto restorane „Radharanė“ patiekalai sužavės ne tik vegetarus, bet ir ne vieną visavalgį!

Vegafe

Totorių g. 3

Dar viena vieta, kuri pradžiugins jūsų kūną. Visa tai, ką rasite „Vegafe“, gaminama iš šviežių, natūralių, mažai perdirbtų produktų.

Mano Guru

Vilniaus g. 22

Salotų bare „Mano guru“ padėsite ne tik savo organizmui pasisotinę sveiku maistu, bet ir kitiems – čia apsilankę paremsite socialinę atskirtį patiriančių žmonių integraciją.

Casa la Familia

Rūdninkų g. 18

Jeigu manote, kad skaniausia pica būtinai privalo būti su mėsa – klystate. „Casa la Familia“ picerija pasiūlys tokių vegetariškų picų, kad liežuvį prarysite, o mėsos nė nepasigesite!

Ajurvedinė virtuvė

Saltoniškių g. 34

Maitindamasis pagal ajurvedos principus žmogus subalansuos save pagal penkis pirminius elementus, o pagal šiuos principus paruoštą maistą siūlo „Ajurvedinė virtuvė“. Čia rasite vegetarinių patiekalų, taip pat galėsite įsigyti prieskonių ir ekologiškos arbatos.

Holigans

Verkių g. 27

Po aktyvaus laisvalaikio svarbu, kad organizmą pamaitintų visavertis maistas. „Holigans“ restorane nė su žiburiu nerasite stabilizatorių,
intoksikantų, balto cukraus, hidrintų aliejų ar skonio stipriklių. Jūsų lėkštėje puikuosis tik visapusiškai subalansuotas patiekalas.

SOMA cafe

Augustijonų g. 2

„SOMA cafe“ – jauki sveiko ir skanaus vegetariško maisto kavinė, kur didelis dėmesys skirtas maisto švarai, kokybei ir skoniui. Viso to norisi ir įprastą dieną, ir tada, kai laikas buvo leidžiamas itin aktyviai.

Fresh Post

Gynėjų g. 14

Puiki stotelė bėgimo treniruotės metu, kai dar nesinori sustoti, bet kūnas jau reikalauja šiek tiek maistinės energijos. Vienas žaliasis „Fresh Post“ kokteilis – ir vitaminų bei mineralų užtaisas organizmui garantuotas!

Sporto diena su BUDORA

2021-10-03

Šiuo renginiu siekiame įtraukti kuo daugiau vilniečių į fizinio aktyvumo veiklas, pasiūlyti aktyvų laisvalaikį šeimoms, supažindinti su karatė sportu, sudominti fizinio lavinimo veikla. Renginio dalyviai galės dalyvauti visose numatytose renginio veiklose: stebėti sportininkų pasirodymus, dalyvauti rungtyse, estafetėse, žaidimuose, vaikai galės naudotis aktyvių pramogų teikiamais malonumais, dalyvauti diskotekoje, tėvai – išklausyti paskaitą ir gauti naudingos informacijos, padiskutuoti su klubo sportininkais ir treneriais aktualiais klausimais.

Viešbučių pasiūlymai

Vasarojant mieste palapinę verčiau iškeisti į viešbučio kambarį. Jaukus ir nedidelis ar ekstravagantiškas su karališko dydžio lova bei pusryčiais tiesiai į ją – viešbučių pasiūlymuose rasite tinkamiausią erdvę apsistoti.

Žiūrėti pasiūlymus

Dar daugiau pasiūlymų

Patyrimų Vilniuje sąrašas – begalinis. Dar gausesnis pramogų, restoranų ir kitų veiklų pasirinkimas garantuos, kad miestą patirsite visu šimtu procentų!