Atgal

Romantiškas savaitgalis

Vilnius pulsuoja romantika! Siauros senamiesčio gatvelės, vidiniai kiemeliai, parkai ir sodai – ar vasaros dieną gali būti geresnių vietų mylimiesiems susitikti? O vakare pasimatymą galima tęsti stebint kiną po žvaigždėmis, vakarieniaujant dviese ir, galų gale, nepamirštant pasibučiuoti po viena iš mieste augančių alyvų.

Lukiškės 2.0

Lukiškių skg. 6

Norintiems ryškių patirčių per pasimatymą – Lukiškių kalėjimas. Unikalus turas dieną arba naktį garantuos visą gyvenimą įsimintiną pasivaikščiojimą ir galbūt privers stipriau įsikibti į mylimojo ar mylimosios ranką.

Senatorių pasažas

Dominikonų g. 11

Dar gana neseniai įsikūręs „Senatorių pasažas“ kviečia tapti nauja susitikimų vieta. Čia galėsite ne tik pavalgyti viename iš restoranų, bet ir įsigyti vietinių ūkininkų produktų, gėlių, knygų ar stilingų interjero detalių.

Ekskursiją po Vilniaus televizijos bokštą

Sausio 13-osios g. 10

Ekskursijos metu pabuvosite erdvėse, kurios būna uždaros visuomenei. Sužinosite, kaip buvo projektuojamas, statomas ir įrengiamas aukščiausias Lietuvos statinys. Iš vidaus pamatysite tai, ką regite iš išorės.

Vilnius Grand Resort

Ežeraičių g. 2, Ežeraičių k., Avižienių sen.

Pabėkite nuo kasdieninių rūpesčių ir pasinerkite į nepamirštamą SPA savaitgalį rinkdamiesi „Vilnius Grand Resort“ kurortą esantį šalia Vilniaus.

Pasiplaukiojimas laivu

Nerūpestingas poilsis mėgaujantis plaukus kedenančiu vėjeliu, vaizdingomis pakrantėmis ir gera kompanija. Plaukdami laivu ar jachta galėsite atitrūkti nuo miesto triukšmo ir pasimėgauti raminamu vandens bangavimu.

Savičiaus g.

Itin jauki Savičiaus gatvė – puikus pasirinkimas, kai norisi pajusti lengvą šurmulį, o ne triukšmą. Keli šioje gatvėje įsikūrę barai ir restoranai suteiks šį malonumą.

Oro balionai

Skrydis oro balionu – vienareikšmiškai viena įspūdingiausių pramogų, kuri tikrai taps įsimintinu nuotykiu. Na, o šiek tiek būgštaujantiems – dviese juk drąsiau!

Downtown Food Hall

A. Smetonos g. 5

„Downtown Food Hall“ yra ne tik maisto, bet ir kompromisų šventovė. Net jei esi vegetaras, o tavo antra pusė laikosi mėsiškos dietos, jeigu šiandien tau burgerių diena, o jai – sveikuoliškų salotų, čia galima rasti visko.

Valdovų rūmų renesansinis sodas

Katedros a. 4

Tarp rytinio rūmų korpuso ir Gedimino pilies kalno prisėsti ir pailsėti vilios jaukus Valdovų rūmų renesansinis sodas – puiki trumpo atokvėpio stotelė drauge tyrinėjant miestą.

Užupio Respublika

Užupio g. 1

Vienas romantiškiausių Vilniaus rajonų, nuo senamiesčio skiriamas Vilnios upės. Būtent joje karštą vasaros dieną galėsite pamirkyti kojas supdamiesi Likimo supynėse.

Plytelė „Obuoliukas“

S. Moniuškos skveras

Kai pajusite, kad meilė beldžia širdin, prasukite pro Stanislovo Moniuškos skverelį. Ten rasite meilės plytelę „Obuoliukas“, simbolizuojančią įsimylėjėlių pasimatymų vietą.

Meilės arka

Vokiečių g. 22

Žengti pro Meilės arką – tik paėmus mylimą žmogų už rankos! O mažas sienos nišoje besislepiantis medinis angelas patikins jus apie meilės burtų veikimą.

Bernardinų sodas

Maironio g.

Maloniam laikui drauge kartais pakanka tiesiog prisėsti ant suolelio. Bernardinų sode galėsite gėrėtis botanikos ekspozicija, klausytis tekančios Vilnios ar kartu skaityti mėgstamus literatūrinius kūrinius.

Šv. Jonų varpinė

Šv. Jono g. 12

(atsidaro paskutinį birželio savaitgalį)

Senamiestis alsuoja romantika, o pasivaikščiojimus galite praturtinti apsilankydami Šv. Jonų bažnyčios varpinėje. Iš aukščiausio senamiesčio pastato atsiveria įspūdingi vaizdai!

Strange Love

Barboros Radvilaitės g. 6B

Galbūt abu jaučiate aistrą kavai? Tada dar artimesnį santykį su kava ir vienas kitu užmegzkite „Strange Love“ kavinėje!

Love Bar

Pylimo g. 59

Iš baro pavadinimo nereikėtų kelti klausimų, kodėl gėrimai dviem turėtų būti geriami būtent čia. Leiskite barmenų plakamiems meilės eliksyrams užburti vakarą!

Panama Food Garden

Vykinto g. 17A

„Panama Food Garden“ – maisto kurortas romantiškiausiame Vilniaus rajone Žvėryne. Patikiname, kad vakarienė restorano terasoje bus išties ypatinga!

Skybar

Konstitucijos pr. 20

„Skybar“ – vienintelis Vilniaus miesto baras, pro kurio langus matyti visa Vilniaus panorama. Dėl matomų vaizdų ir gardžių kokteilių čia su mylimuoju ar mylimąja tikrai pavyks puikiai atsipalaiduoti po sunkios dienos.

Sugamour

Vokiečių g. 11

Vėlyvieji savaitgalio pusryčiai – puiki pasimatymo idėja. „Sugamour“ užtikrins, kad šis laikas dviese bus ypatingas bei suteiks įsimintiną estetinę patirtį.

Džiaugsmas

Vilniaus g. 28

Išsirinkti restoraną pasimatymui – užduotis ne iš lengvųjų. Geriausiu šalyje pripažįstamas „Džiaugsmas“ savo titulais palengvins jūsų pasirinkimus ir garantuos įsimintiną gastronominę patirtį.

Augustas ir Barbora love story café

Stiklių g. 7

Patirkite saldžią kunigaikščių meilės istoriją primenančių desertų skonius, pakelkite šampano taurę, leiskitės į magišką kelionę tarp tūkstančių žiedlapių bei išvyskite, kaip juvelyro rankose gimsta papuošalas su deimantais!

Belmontas

Belmonto g. 17

Geras oras verčia bent trumpam pabėgti iš centrinės miesto dalies. Miško apsuptyje įsikūręs „Belmontas“ – puiki vieta ramiems pasivaikščiojimams ir atokvėpiams drauge.

Naktinis Vilniaus trikampis

Vilniaus g., Islandijos g., Vokiečių g.

Vilniaus, Islandijos ir Vokiečių gatvės – pagrindinės sostinės naktinio gyvenimo arterijos, kuriomis teka naktinėtojų srautas. Šis naktinis Vilniaus trikampis įtrauks į minios šurmulį bei leis priglausti mylimajį(-ąją) šokių aikštelėje.

Carre

Gedimino pr. 9

Kol filmuose įsimylėjėliai valgo tuos pačius spagečius, „Carre“ restoranas siūlo iš tos pačios taurės siurbčioti kokteilį. Vasaros vakaras taps dar malonesnis, kai tai darysite žavingoje restorano terasoje.

Viešbučių pasiūlymai

Vasarojant mieste palapinę verčiau iškeisti į viešbučio kambarį. Jaukus ir nedidelis ar ekstravagantiškas su karališko dydžio lova bei pusryčiais tiesiai į ją – viešbučių pasiūlymuose rasite tinkamiausią erdvę apsistoti.

Žiūrėti pasiūlymus