Atgal

Naktinis savaitgalis

Vasarą naktys Vilniuje gali būti ne ką mažiau gyvybingos nei fiesta Ispanijoje! Po karštos dienos miestas sujuda, subruzda ir kviečia užsukti ne tik į barą ar šokių aikštelę, bet ir patirti neįprastų, tik tamsiajam paros metui būdingų pramogų.

Upės terasa

Upės g. 9

Naktį Vilnius atsiveria dar kitomis spalvomis, tad šiuo paros metu miestą verta stebėti iš aukštai. Prekybos centro CUP penktame aukšte įsikūrusi „Upės terasa“ pasiūlys žavingų Vilniaus senamiesčio vaizdų, taip pat koncertų, negana to, kiekvieną antradienį čia vyksta nemokamos šokių pamokos!

Naktinė ekskursija po Lukiškių kalėjimą

Lukiškių skg. 6

Kai naktį norisi ne tik pasėdėti bare, bet ir nuveikti ką nors įdomaus – užsukite į Lukiškių kalėjimą. Naktinės ekskursijos metu ne tik susipažinsite su buvusio kalėjimo patalpomis, bet ir, tikėtina, patirsite šiurpinančių potyrių.

Naktinis Vilniaus avilys

Vilniaus g. 22

Bitės dūzgia ne tik dienomis, bet ir naktį. Netikite? Naktiniame Vilniaus avilyje dūzgimas galbūt ir kitoks, bet jis ausiai gali būti netgi malonesnis nei garsai, sklindantys iš avilių močiutės sode.

Ekskursija „Vaiduokliška naktis“

2021 08 20

Jau net 13 metų žmonės nenustoja naktimis pažindintis su vaiduoklišku Vilniumi! Kas slepiasi sostinės pastatų šešėliuose ir kokios šiurpinančios, bet nematomos istorijos kybo ore, galėsite išgirsti iš profesionalios gidės lūpų per mistišką pasivaikščiojimą.

Naktinis plaukimas baidare Neries upe

Verkių malūnas – Baltasis tiltas

Kaip kartu su draugu pasėdėti miesto upės viduryje? Šokti į baidarę! Taip ne tik galėsite grožėtis pro šoną skriejančiais naktiniais Vilniaus vaizdais, bet ir iš širdies pasikalbėti nekasdienėje vietoje.

Naktinis irklenčių turas

Žirmūnų papludimys – miesto centras

Plaukiojimas irklente – atpalaiduojanti pramoga, tad kodėl gi jos neišbandžius prieš einant miegoti? Po naktinio irklenčių turo miegas bus saldus kaip niekada!

Naktinis šaudymas

S. Batoro g. 90A

Misija – šaudymas naktį. Reikalinga amunicija – naktinio matymo akiniai. Pagrindinis klausimas – ar ryšitės?

Pojūčių programa „Muzika tamsoje“

M. K. Paco g. 4

Norite naujų pojūčių ir aštresnės klausos? Apsilankykite koncerte, vykstančiame aklinoje tamsoje. Nereikės iš malonumo užsimerkti, o efektas toks pat malonus!

Vaizduotės spektaklis „Dialogas tamsoje“

M. K. Paco g. 4

Kai mums sako: „Tu tik įsivaizduok…“, dažniausiai užmerkiame akis ir vaizduotės vedami leidžiamės netikėčiausiais keliais. Vaizduotės teatro spektaklis – tai galimybė užsimerkti ir vaizduotėje sukurti savo unikalų bei jaudinantį spektaklį. Tiesa, užsimerkti net nereikės, nes visi spektakliai, kuriuos ruošia „Dialogas tamsoje“ komanda, vyksta aklinoje tamsoje.

Vakarienė tamsoje

J. Basanavičiaus g. 11

Mėgstamas patiekalas gali tapti dar skanesnis, tereikia… išjungti šviesą! Kurį laiką palikę regą pailsėti, pajuskite, kaip sustiprėja skonio pojūtis.

Komandinis mistinis žaidimas tamsoje „Labyrinthus“

Laisvės pr. 60A

Slėpynės tamsoje, netikėtumai už kiekvieno kampo, įtampa ir adrenalino kokteilis – tai siūlo mistinis žaidimas tamsoje „Labyrytnhus“. Jei su kompanija mėgstate pabėgimo kambarius, bet norisi išbandyti kažką naujo, šis naujo formato veiksmo žaidimas – puikus pasirinkimas.

Pojūčių spektaklis tamsoje „Kodėl aš čia?”

A. Jakšto g. 9

Teatrinė patirtis galima ir atsižadant jos pagrindinė vedlės regos. Pasikliaudami klausa, uosle, lytėjimu ir skoniu, spektaklio „Kodėl aš čia?“ dalyviai patirs, kaip suvokti aplinką, neturint 80 proc. visos informacijos apie tikrovę.

Naktinis Vilniaus trikampis

Vilniaus g., Islandijos g., Vokiečių g.

Nesimiega ir norisi išeiti iš namų? Tokiu atveju pasinerkite į naktinį Vilniaus trikampį ir jame patikite saulę.

Romantiškas plaukimas baidarėmis naktį

Verkių malūnas – Baltasis tiltas

Idėja neįprastam pasimatymui – plaukimas baidarėmis. Naktį irdamiesi Nerimi geriau pažinkite ne tik miestą, bet ir vienas kitą.

Trijų kryžių kalnas

Kalnų parkas

Naktį Trijų Kryžių kalno viršūnėje turėtų būti tikrai įspūdinga, nes prieš akis atsiveria naktinio Vilniaus panorama.

Skybar

Konstitucijos pr. 20

Miesto šviesos žibės dar ryškiau į jas žvelgiant iš aukštai! Stebint miesto panoramą iš „Skybar“ tereiks spėti akimis aprėpti visas Vilniaus horizonto šviesas.

Horizontas

M. K. Čiurlionio g. 84

Norite pamatyti naktinio Vilniaus žiburius iš viršaus? Keliaukite vakarieniauti į restoraną „Horizontas“. Šiuo metu tai kone aukščiausiai Vilniuje įsikūręs restoranas.

Upės terasa

Upės g. 9

Vilnius naktį atsiskleidžia dar kitomis spalvomis, tad šį paros metą miestą verta stebėti iš aukštai. Prekybos centro CUP penktame aukšte įsikūrusi „Upės terasa“ pasiūlys žavingų Vilniaus senamiesčio vaizdų ir koncertų, negana to, kiekvieną antradienį čia rengiamos nemokamos šokių pamokos!

Invino

Aušros Vartų g. 7

Šilta vasaros naktis, vynas ir akimirką galėtum pagalvoti, kad iš Lietuvos sostinės nusikėlei į Ispanijos ar Italijos kraštus. Ir vis dėlto priešais atsiveria puikus Vilniaus senamiesčio vaizdas. Tad ar dar reikia dar kur nors keliauti?

Amatininkų užeiga

Didžioji g. 19

Kai kiti restoranai naktį nedirba, „Amatininkų užeiga“ atvira iki vidurnakčio! Alkiui užklups netikėtu paros metu, kiekvieną naktį, net iki 24 val. čia galėsite pasistiprinti šaltibarščiais ar įmantriais kepsniais.

Cozy

Dominikonų g. 10

Jau pats pavadinimas yra užuomina, kad tai puiki vieta atsipalaiduoti ir mėgautis jaukia aplinka. „Cozy“ gali pavalgyti, gurkšnoti savo mėgstamą kokteilį, atsipalaiduoti ir gerai leisti laiką su draugais.

Grey

Pilies g. 2

Vėlų vakarą „Grey“ lauko terasoje pasimėgaukite gardžiais gėrimais ir maistu. Tikėtina, kad vakarienė taps dar malonesnė, kai galėsite mėgautis ne tik vaizdu lėkštėje, bet ir priešais stovinčia katedra.

Būsi trečias

Totorių g. 18

Rūsy verdamas, bare pilstomas, galiausiai „Būsi trečias“ kiemelyje alus pasiekia lankytojus. Dabar žinote, kur šiltą vasaros naktį galite numalšinti troškulį!

Zoe’s Bar & Grill

Odminių g. 3

Panaktinėkite pačioje miesto širdyje! „Zoe’s Bar & Grill“ pasiūlys ne tik pusryčius, pietus ar vakarienę, bet ir vėlyvus gėrimus.

Young’s Club

Pylimo g. 58

Nors ir nedidelę, bet išties karštą šokių aikštelę savaitgaliais rasite „Young’s Club“. Šokite, sukitės ir būkite atsargūs, kad neišlietumėte rankose laikomo kokteilio!

Peronas

Geležinkelio g. 6

Šeštadienio rytą laukia kelionė traukiniu? Tokiu atveju, penktadienio vakarą nė nesivarginkite grįžti namo ir kelionės sulaukite su bare „Peronas“.

Bardakas

Vilniaus g. 22

Šokiai ant stalų jau nieko nenustebins „Bardake“. Pavadinimas kalba pats už save. Telieka pačiam užšokti ant stalo ir palaikyti deramą baro „tvarką“.

Alchemikas

Islandijos g. 1

Sklinda kalbos, kad Vilniuje gyvena alchemikas, kuris maišo pačias skaniausias mikstūras ir taip sukuria įspūdingo skonio kokteilius! Galime tik išduoti, kad kiekvienas naktinėtojas jį nesudėtingai ras Islandijos gatvėje.

Stikliai

Gaono g. 7

Uždarame sode po stiklo kupolu, tarp visuomet žaliuojančių augalų ir žvakių šviesų tvyro romantiška atmosfera. O „Stiklių“ restorano maisto kokybė nepalieka abejingų.

Balzac

Savičiaus g. 7

Nusikelkite į naktines Paryžiaus gatves! „Balzac“ – tai lyg Monmartro žavesys ir romantika, tik… sėdint Vilniaus senamiestyje.

El Mercado

Didžioji g. 3

Kuo garsėja Ispanija? Fiesta! Ją tikrai pajusite, vėlyvą vakarą apsilankę „El Mercado“ turguje ir įsigiję įvairių gėrybių, suteiksiančių dar daugiau šventinės nuotaikos.

Narushi

Pylimo g. 60

Išalkus vėlyvą vakarą nebūtina traukti į greitojo maisto užkandinę. Geriau išbandykite itin aukštos kokybės vakarienę japonų restorane „Narushi“.

King and Mouse

Trakų g. 2

Naktį eidami pro „King and Mouse“ viskio barą, neatsispirsite pagundai bent trumpam užsukti vidun. Spalvotos švieselės baro terasoje tik ir kviečia užeiti bei pasilikti truputį ilgiau. Galbūt net labai ilgai…

Drops

Vilniaus g. 37

Gėrimai ir smagi kompanija – viskas, ko reikia gero savaitgalio pradžiai. Baras „Drops“ naktinėtojams užtikrins tinkamą startą!

Sirenos’21: Klubas

2021 10 01 – 06

Kaip ir kasmet, tuos, kuriems norisi patirčių esančių ne tik teatre, bet ir už jo ribų, „Sirenos“ kviečia į „Sirenų klubo“ programos renginius. Šiuose netradicinėse erdvėse vykstančiuose renginiuose žiūrovai galės išmėginti kūrybiškus pasivaikščiojimus, savotišku ritualu tapusią tyliąją diskoteką (silent disco), pamatyti dviejų spektaklių eskizus bei pasinerti į muzikinį performansą.

Viešbučių pasiūlymai

Vasarojant mieste palapinę verčiau iškeisti į viešbučio kambarį. Jaukus ir nedidelis ar ekstravagantiškas su karališko dydžio lova bei pusryčiais tiesiai į ją – viešbučių pasiūlymuose rasite tinkamiausią erdvę apsistoti.

Žiūrėti pasiūlymus