Atgal

Lietingas savaitgalis

Deja (o gal – laimei?), lietingų savaitgalių pasitaiko ir vasarą, bet tai neturėtų sugadinti nuotaikos. Juk Vilniuje tiek daug raudonuojančių ir kitomis spalvomis nudažytų stogų, pasiruošusių ne tik priglausti sušlapusius miestiečius, bet ir pasiūlyti įvairių pramogų bei renginių. Beje, gėrėtis lietumi galima sėdint ne tik ant savo namų palangės, bet ir vienoje iš lauko terasą turinčių kavinių ar restoranų.

Lietuvos nacionalinis muziejus, Istorijų namai

T. Kosciuškos g. 3

Parodos – vienas geriausių būdų praleisti laisvalaikį, kai už lango lyja, bet nesinori likti namuose. Gegužę duris atvėrę „Istorijų namai“ kviečia susipažinti su ekspozicija apie egiptiečių pomirtinio gyvenimo subtilybes.

Vilniaus muziejus

Vokiečių g. 6

Vilniaus muziejus – nauja sostinės pažinimo erdvė miesto gyventojams ir svečiams. 2021 m. pavasarį duris lankytojams atvėrusiame muziejuje pristatomi unikalūs ir dar nežinomi, tačiau aktualūs pasakojimai bei miesto istorijos.

Paupio turgus

Aukštaičių g. 7

Kai lietus užklumpa netikėtai, o tu nespėjai išsirinkti, kur norėtum pavalgyti, verta palįsti po dar šiais metais įsikūrusio Paupio turgaus stogu. Restoranėliai ir kavinės turės ko pasiūlyti kiekvieno skoniui.

Adventica

Ozo g. 18

Jei kieme lyja, o namuose nėra pakankamai vietos išsidūkti, keliaukite į parką „Adventica“. Pramogų parke rasite ir batutų, ir karstynių, ir daug kitų pramogų, skirtų visai šeimai.

Vichy vandens parkas

Ozo g. 14C

(bus atidarytas birželio 28 d.)

Jei nesinori taškytis lietuje, tai galima padaryti „Vichy“ vandens parke! Parke įrengti 9 moderniausi atrakcionai Baltijos šalyse, o mažųjų laukia jiems skirta žaidimų aikštelė.

Atominė slėptuvė „Automatika“

Panerių g. 45 (stotelė Lelija)

Ar esate kada nors nuo lietaus slėpęsi bunkeryje? Vilniaus mieste, 4 m po žeme – ir atsidursite SSRS bunkeryje, kur lietus jūsų tikrai nepasieks.

MO muziejus

Pylimo g. 17

Lietus lygu kelionei į muziejų! MO muziejus svečiuose laukia tiek pirmą kartą čia užsukti sumaniusio žmogaus, tiek tikro meno profesionalo.

Lietuvos didžiosios kunigaikštystės valdovų rūmai

Katedros a. 4

Kai dėl tvyrančios drėgmės lauke nemalonu, ilgus pasivaikščiojimus galite perkelti į Valdovų rūmus. Muziejuje rasite 4 nuolatines ekspozicijas, pristatančias istorinės Lietuvos valdovų rezidencijos funkcijas.

Šv. Kotrynos bažnyčia

Vilniaus g. 30

Bažnyčia gali būti sušildančiu kultūros židiniu. Šv. Kotrynos bažnyčioje vyksta įvairūs kultūriniai renginiai, klasikinės muzikos festivaliai, o bažnyčios rūsiai išnaudojami kaip parodų erdvė.

Naktinis Vilniaus trikampis

Islandijos g., Vilniaus g., Vokiečių g.

Nesimiega, lyja ir norisi išeiti iš namų? Tokiu atveju pasinerkite į naktinį Vilniaus trikampį ir jame patikite saulę.

Kino teatrai

Virš „Skalvijos“ kino teatro nugulę V. Žalakevičiaus žodžiai „Į kino teatrus dažnai užbėgama pasislėpti nuo lietaus“ nemeluoja. „Pasaka“, „Forum Cinemas“, „Multikino“ ir kiti kino teatrai visuomet pasiruošę jus priglausti savo salėse!

Sugamour

Vokiečių g. 11

Spindinti „Sugamour“ kavinė tikrai neleis galvoti apie lietų. Blogą orą pamiršti padės pirmasis deserto gabalėlis.

Fionos cukrainė

Pilies g. 7

Kai lyja, neretai norisi pasilepinti. Pačioje Vilniaus širdyje, senamiestyje, įsikūrusi jauki desertinė „Fionos cukrainė“ kviečia paragauti jos tortų, pyragaičių ar ledų.

Faustino Cafe

Gėlių g. 4

Vilniuje gausybė jaukių kavinukių! Patogiai įsitaisykite ir paskaitykite knygą gurkšnodami kavą „Faustino Cafe“.

16i kava

T. Ševčenkos g. 16I

Jei pasimėgauti lietumi norisi žiūrint pro itin jaukios kavinės langą, užsukite į „16i kava“. Nedidelėje kavinukėje galėsite jaukiai įsitaisyti su šiltu gėrimu rankose.

Augustas ir Barbora love story café

Stiklių g. 7

Patirkite saldžią kunigaikščių meilės istoriją primenančių desertų skonius, pakelkite taurę šampano, leiskitės į magišką kelionę tarp tūkstančių žiedlapių ir išvyskite, kaip juvelyro rankose gimsta papuošalas su deimantais!

Macarons Art

Skroblų g. 19

Koks, jūsų manymu, turi būti idealus makarunas? Užsukite į „Macarons Art“ ir greičiausiai rasite atsakymą!

Chaika

Totorių g. 7, Pylimo g. 21B

Neretai lietus reiškia kiek apniukusį dangų. Spalvų ieškokite „Chaika“ kavinės interjere ir ryškiuose veganiškuose desertuose!

Sweet Fection

Savičiaus g. 7

Galbūt lietus – tai ženklas, kad reikia apsilankyti naujame miesto bare? „Sweet Fection“ gali būti vienas iš pasirinkimų!

Kiškio ašarėlė

Baltasis skg. 9

Jei lietaus gaivos nepakanka, šeimos kavinėje „Kiškio ašarėlė“ galėsite atsigaivinti kokteiliais ir glotnučiais. Taip pat paskanauti šviežių bandelių.

Kavos era

Saltoniškių g. 9

Jei jums pusryčiai, kaip ir lietus, tęsiasi visą dieną – užsukite į „Kavos erą“. Čia pusryčių metas gali trukti ir iki vakarienės.

Kitokia Gurlitt

2021 06 09 – 2021 10 03

Atraskite vokiečių dailininkės Cornelios Gurlitt darbus. Vilniaus Gaono žydų istorijos Samuelio Bako muziejaus padalinyje pristatoma ekspresionistės kūrinių paroda „Kitokia Gurlitt“.

Ekskursija po parodą „Ar galima šnekėtis man su jais?“

2021 09 08 – 2021 09 29

Paroda „Ar galima šnekėtis man su jais?“ skiriama archeologės Rimutės Rimantienės šimtosioms gimimo metinėms. Ekskursijos metu susipažinsite ne tik su akmens amžiaus žmonių kasdieniu gyvenimu, menu, tikėjimu, bet ir galėsite įsijausti į pirmykščio žmogaus gyvenimą liesdami eksponatų kopijas

Viešbučių pasiūlymai

Vasarojant mieste palapinę verčiau iškeisti į viešbučio kambarį. Jaukus ir nedidelis ar ekstravagantiškas su karališko dydžio lova bei pusryčiais tiesiai į ją – viešbučių pasiūlymuose rasite tinkamiausią erdvę apsistoti.

Žiūrėti pasiūlymus

Dar daugiau pasiūlymų

Patyrimų Vilniuje sąrašas – begalinis. Dar gausesnis pramogų, restoranų ir kitų veiklų pasirinkimas garantuos, kad miestą patirsite visu šimtu procentų!