Atgal

Gastronominis savaitgalis

Paruoškite savo skrandžius, liežuvius ir burnas, nes gastronominio savaitgalio metu šioms kūno dalims išties bus ką veikti! Nuo šmirinėjimo miesto turgavietėse iki gurmaniškų degustacijų restoranuose – visiems siūlomiems skoniams bus sunku atsispirti.

Paupio turgus

Aukštaičių g. 7

Jei turite grupę draugų, kurių kiekvieno skonis itin skirtingas – susitikti Paupio turguje jums bus pats tas! Maisto turguje bazuojasi ne vienas restoranas ar kavinė, tad tikimybė, jog čia apsilankęs neras patiekalo savo skoniui, itin maža.

Neringa restoranas

Gedimino pr. 23

Dar ne per seniausiai duris vėl atvėręs Neringos restoranas siūlo legendinius, nostalgiškus prisiminimus keliančius patiekalus. Tuo tarpu po restoranu esančiame rūsio bare rasite nuolatinį meniu, įkvėptą XX amžiaus 10-ojo dešimtmečio tematikos.

Skaniausios Vilniaus istorijos

Pasijuskite kaip viduramžių didikai ar praėjusio šimtmečio miestiečiai. Ant jūsų stalo atkeliaus įdarytos lydekos, vėžiai, žvėriena ar vegetariški patiekalai, nosį kutens prieskonių kvapai, vilios žavingi desertų vaizdai. Užsukite į Vilniaus restoranus ir kavines paragauti autentiškų vilnietiškos virtuvės patiekalų.

Vilniaus miesto paplūdimiai

Balsio ež., Žirmūnų ež.

Šią vasarą Vilniaus paplūdimiai nusėti naujomis griliaus vietomis, o tai kviečia naujoms iškyloms. Pavalgius restorane iškart pagulėti vargiai ar pavyks, bet jei maistą ruoši pats paplūdimyje… Vilniaus paplūdimiai: Valakampių I-is ir II-is, Balžio ež. I-is ir II-is, Tapelių ež. I-is ir II-is, Salotės ež. , Gilužio ež.

Terasa ant Neries upės

Mindaugo tiltas

Kaip ir įprastai, savo sezoniškąją veiklą pradeda prie pat Nėries įsikūrusi terasa. Kavinėje/bare „Kitas krantas“ ne tik galėsite atsigaivinti, bet ir kiekvieną ketvirtadienį išvysti krantinėje šokančius žmones! Galbūt prisijungsit ir jūs?

Alaus biblioteka

Verkių g. 29K

Skaityti ir perskaityti alų įmanoma! „Alaus bibliotekoje“ rengiamos degustacijos lyg audioknygos supažindins jus su alaus degustavimo subtilybėmis, alaus pasaulio žemėlapiu, jo kvapų ir skonių įvairove, gamybos proceso ypatumais ir dar kitomis įdomybėmis.

King & Mouse

Trakų g. 2

Ar teko lankytis Vilniuje esančioje Viskio gatvėje? Ne? Net nesate apie ją girdėję? Tai viena siauriausių ir trumpiausių Vilniaus gatvelių, kuri nuves jus į net 300 viskio rūšių turintį barą „King & Mouse“!

Loftas

Švitrigailos g. 29

Oficialiai aktyviausia kultūros vieta Lietuvoje su geriausiais tikro garso koncertais, renginiais ir pasirodymais. Na, o Lofto terasoje esantis baras po koncerto lauks kiekvieno ištroškusio ir išalkusio.

Vilko garažas

Paupio g. 31A

Norisi ant grilio keptos vištienos, marinuotos pagal tik tau žinomą receptą, bet neturi reikalingos įrangos? Skubėk į „Vilko garažą“ Downtown Forest – vienintelį grilių nuomojantį barą Vilniuje!

Crooked Nose & Coffee Stories

V. Kudirkos g. 6

Kava turi vieną kompleksiškiausių skonių maisto pasaulyje. Kavos mokyklos „Crooked Nose & Coffee Stories“ degustacijose turėsite progą pažinti bent dalį jo.

Tymo turgus

Aukštaičių g.

Mažame ir jaukiame Užupio turgelyje galite nusipirkti įvairių produktų iš pačių augintojų ir gamintojų bei su jais pabendrauti akis į akį.

Benedikto turgus

Ukmergės g. 259A

Jei kol kas į užsienį išvykti negalite, jūsų laukia Didžiausius Europos miestus primenantis kulinarinis nuotykis Vilniuje! Benedikto turgus – tai vietines ir užjūrių maisto tradicijas po vienu stogu sujungianti erdvė, kurioje gera bendrauti, dalytis ir, svarbiausia, džiaugtis bei ragauti tikrą maistą.

Downtown Food Hall

A. Smetonos g. 5

Vos už kampo nuo istorinio Vilniaus senamiesčio įsikūręs „Downtown Food Hall“ ir „Kino Deli“ yra tikri gero skonio mėgėjų namai. Tai vieta, kurioje po vienu stogu įsikūrė kruopščiai atrinktos virtuvės, paruošiančios jums išskirtinių patiekalų.

Halės turgus

Pylimo g. 58

Halės turgavietė – seniausia Vilniuje. Čia įsikūrę pardavėjai jums pasiūlys ne tik vietinių produktų ir gaminių, bet ir gurmaniškų pasirinkimų iš visos Europos!

Panorama Gourmet

Saltoniškių g. 9

Gurmaniškas gyvenimas prasideda ten, kur daugiau erdvės tau, kur patogiai ir greitai sutvarkęs reikalus gali atsipūsti. „Panorama Gourmet“ skiria tau pasimatymą jaukiame kampelyje, kuriame gyvena neišragautų skonių istorijos.

Naktinis Vilniaus trikampis

Vilniaus g., Islandijos g., Vokiečių g.

Daug skanių ir neragautų kokteilių galite atrasti naktiniame Vilniaus trikampyje, kitaip – Vilniaus, Islandijos ir Vokiečių gatvėse. Ši trijulė – pagrindinės sostinės naktinio gyvenimo arterijos, kuriomis teka naktinėtojų srautas.

CUP lauko terasos

Upės g. 9

Faktas – daugiausia terasų turintis prekybos centras yra prie Neries esantis CUP. Jose galėsite ne tik mėgautis puikiais patiekalais, bet ir akimis lydėti per Vilnių tekančią Nerį.

GO9 Food Hall

Gedimino pr. 9

Vasara įsibėgėja, o mes kviečiame mėgautis maistu, miestu ir pokalbiais pačiame Vilniaus centre. G9 Maisto salės ir restoranai keliasi į Gedimino prospektą ir lauko terasas. Sugrįžk į miesto šurmulį, mes žinom, kad jo pasiilgai.

Savičiaus g.

Dar viena restoranų po atviru dangumi alėja Vilniuje – Savičiaus gatvė visuomet klega nuo linksmybių po atviru dangumi. Vasaros savaitgaliais ši gatvė uždaroma ir tampa pėsčiųjų bei poilsiautojų zona, kur restoranai persikėlę į gatvę.

Senatorių pasažas

Dominikonų g. 11

„Iš lysvės – į lėkštę“ – štai tokią maisto koncepciją rasite „Senatorių pasaže“ įsikūrusiuose restoranuose „14Horses“ ir „Nineteen18“. Pavalgę viename iš restoranų, ekologiško ir natūralaus maisto galėsite įsigyti iš vietinių ūkininkų parduotuvėlių.

Kiemas by Gastronomika

Bokšto g. 6

Viena naujausių Vilniaus gastronominių erdvių, įsikūrusi restorano „Gastronomika“ kieme. Dirba tik vasaros metu, Vilniaus Senamiesčio širdyje esančiame Bokšto skvere, netoli Užupio. Naujas konceptas: mažos lėkštės – maistas dalintis.

Viešbučių pasiūlymai

Vasarojant mieste palapinę verčiau iškeisti į viešbučio kambarį. Jaukus ir nedidelis ar ekstravagantiškas su karališko dydžio lova bei pusryčiais tiesiai į ją – viešbučių pasiūlymuose rasite tinkamiausią erdvę apsistoti.

Žiūrėti pasiūlymus

Dar daugiau pasiūlymų

Patyrimų Vilniuje sąrašas – begalinis. Dar gausesnis pramogų, restoranų ir kitų veiklų pasirinkimas garantuos, kad miestą patirsite visu šimtu procentų!